develi avukat

Develi Avukat Cansu Yılmaz Kimdir?

Sürekli olarak yazılarımızda dile getirdiğimiz Develi Avukat kavramının ne olduğu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Develi Avukat Cansu Yılmaz bu konuda sizlere en iyi içerikleri sunmaya çalışacaktır. Aslında sitemizde yer alan diğer yazıları okuyarak az çok Develi Avukat nedir sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz. Ancak hiç bilmeyen kullanıcılar için bilgilendirici olduğunu düşündüğümüz bir yazıyı sizler için kaleme aldık.

Develi öncelikle neresidir sorusuyla başlamak daha doğru olacaktır. Develi, Kayseri’nin merkez ilçeler dışındaki en büyük ilçesi konumundadır. Nüfus olarak Kayseri’nin diğer bütün ilçelerinden (Merkez ilçeler hariç) daha büyük ve potansiyel sahibi bir ilçedir. İlçemizde bulunan birçok kurum ve Develi Ağır Ceza Mahkemesi, Develi’yi Kayseri’nin diğer ilçelerinin yanında ön plana çıkarıyor. Konum olarak Erciyes dağının güneyinde bulunan Develi’de Kayseri Üniversitesi’nin bazı bölümleri de mevcuttur.

Develi avukat konusu ise genel olarak tanımlanacak olursa şu şekilde tanımayabiliriz. Kayseri’nin Develi ilçesinde avukatlık yapan bütün meslektaşlarımız Develi avukat olarak tanımlanabilir. Develi ilçesinin avukatları ve Develi’ye dair diğer yazılarımızı merak ediyorsanız BLOG sayfamızdan ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. Develi Avukat Cansu Yılmaz da Develi’de hizmet vermekte olan aktif 30 avukattan birisidir. Sizlere hukuki konular da yardımcı olmayı amaçlıyor. Sorunlarınıza çözüm getirmeyi hedef edinen Avukat Cansu Yılmaz’da Develi’de bir hukuk bürosu sahibidir.

Ofisimizin Konumu

Develi’deki ofisimizin konumu ve çevresi avukatlık mesleği için avantaj doğuracak şekildedir. Ofisimize yaklaşık 50-60 metre uzaklıkta hükümet konağı bulunuyor. Hükümet konağı içerisinde Tapu Kadastro ve Nüfus daireleri de bulunuyor. Böylelikle Tapu işleriniz için oldukça hızlı çözümler üretebilmemiz sağlanmış oluyor. Vergi dairesi ise ofisimizin bulunduğu bina ile bitişik şekildedir yine aynı şekilde bu da oldukça büyük bir avantajdır. Develi adliyesine ise yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunuyor. Ofisimiz işlerimizi en hızlı şekilde yapmamız için konum olarak bize ve sizlere büyük avantaj sağlıyor. Sizlere sağladığı avantaja bakacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz. Özellikle şehir merkezinde olmasından ötürü hemen hemen her konuma her mahalleye aynı uzaklıktadır. İşlek bir caddede bulunmasından ötürü muhakkak ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

develi avukat

Ofisimize araçlarıyla ziyaret etmeyi düşünen değerli müvekkillerimize bir uyarımız olacaktır. Araçlarını park etmede sorun yaşamamaları adına öğle vaktini tercih etmemeleri tavsiyemizdir. Onun dışında geniş bir araç park imkanı sizleri bekliyor. Özellikle de yaya halinde iseniz ofisimize ulaşımınızın kolaylığı daha da artacaktır. Sizleri ofisimize bekliyoruz, sormak istediğiniz danışmak istediğiniz tüm hukuki konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Avukatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen Google aramalarını kullanın. Develi Avukat Cansu Yılmaz hukuk fakültesini Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlayarak avukatlık kariyerine ilk adımını atmış oldu. Lise yıllarından beri bir hayali olan avukatlık mesleğini memleketi Develi’de yapmayı amaçlayan Avukat Cansu Yılmaz bu hayaline ofisini kurarak ulaşmıştır. Daha önceleri staj ve çalışma hayatını da içine katarsak Avukat Cansu Yılmaz’ın avukatlık kariyerinin 5 yıla yakın bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Cansu Yılmaz şu anda kendi ofisinde 2 çalışanı ile sizlere hukuki çözümler üretmek için hizmet vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir